Головна

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

Торгова марка БРААС входить до складу найбільшої міжнародної корпорації MONIER GROUP, яка на сьогоднішній день об'єднує провідних світових виробників покрівельних матеріалів і комплектуючих. Натуральна черепиця торгової марки " БРААС є еталоном високої якості, оптимального співвідношення надійності та дизайну.

Асортимент продукції компанії включає керамічну і цементно-піщану черепиці, а також додаткові складові елементи покрівельного покриття. Спираючись на багаторічний досвід роботи на будівельному ринку, група компаній MONIER пропонує своїм потенційним замовникам прогресивні і сучасні способи вирішення облаштування покрівлі, включаючи водостічні, вентиляційні, прохідні системи, покрівельні аксесуари та ін

Всі компоненти систем володіють підвищеною стійкістю до корозії, механічних і температурних впливів. Цементно-піщана і керамічна черепиця BRAAS відповідає світовим екологічним нормам і стандартам якості і довговічності матеріалів, комфорту в процесі експлуатації.

Продукція торгової марки БРААС успішно реалізується на українському будівельному ринку з 1998 року, і за більш ніж 15 років оформлення адміністративних будівель, приватних будинків, розкішних елітних котеджів дана натуральна черепиця отримала статус престижного покрівельного матеріалу, символу практичності і надійності.