ГоловнаПродукціяПокрівельні аксесуари

Покрівельні аксесуари

Ендови

Ендова алюмінієва – це конструктивний елемент покрівлі, її внутрішній кут, що утворюється в місці стику двох скатів. Служить ключовим вузлом в облаштуванні всієї покрівельної системи.


Коник і хребет

Аероелемент коника - це універсальний вентиляційний елемент для установки на звис карниза, поєднаний з хребтом з метою захисту від попадання під покрівлю птахів і гризунів, а також грязі і опадів.

Фигароль являє собою вентиляційні стрічку гребеня і хребта покрівельного покриття. Випускається у вигляді рулонного пластику, армованого алюмінієвою сіткою.

Івер (заглушка) коника стандартна – застосовується для красивого завершення заглушок гребеня і хребта. Його отвори забезпечують вентиляцію підпокрівельного простору, перешкоджають проникненню птахів і гризунів.

Фірафікс (елемент заглушки) застосовується для додання коника і хребту з натуральної черепиці завершеного вигляду.

Кріплення конькової/хребетной планки – застосовується в якості опори конькового/хребетного бруска, уздовж якого кріпиться хребтова черепиця.

Зажим для конькової черепиці – необхідний для кріплення конькової черепиці, виготовляється з алюмінію.


Примикання

Вакафлекс – це пофарбована поліізобутиленова мастика, армована всередині алюмінієвою сіткою. Рекомендується для герметизації примикань покрівлі до стін, труб, парапетів. Має особливість імітувати форму профілю черепиці.

Планка примикання використовується для фіксації верхнього краю стрічки примикання.


Карнизний звис


Аероелемент звису використовується як універсальний вентиляційний елемент для установки на звис карниза. Він в обов'язковому порядку поєднується з гребінкою для захисту від проникнення під покрівлю птахів і гризунів, вологи і бруду.

 

Вентиляційна стрічка призначена для закривання вентиляційної щілини на звисі. Перешкоджає проникненню птахів і комах у вентиляційні порожнини усередині конструкції даху.


Снігозатримання


Універсальна система снігозатримання включає в себе опорну черепицю для снегозадерживающей решітки, опору для снегозадерживающей решітки, снегозадерживающую ґрати довжиною 2,5м, з'єднувальний затискач для снегозадерживающей решітки. Всі елементи виготовляються з алюмінію.

Снегозадерживающая скоба  
Рівномірно розподілені по покрівельного покриття снігозатримуючі скоби забезпечують утримання снігового настилу на даху, запобігають різке падіння його по схилу даху. Також вона виконує функцію захисту інших компонентів системи снігозатримання від можливого удару соскользнувшего снігу.


Прохідні і вентиляційні елементи


Комплект Дюровент з вентиляційним насадкою призначений для проведення через покрівельне покриття сантехнічних, вентиляційних стояків.

Прохідна вентиляційна черепиця застосовується для проведення через покрівельне покриття сантехнічних, вентиляційних стояків.